مرکز بازی توفان در زمینه گیم نت و خدمات بازی های ویدئویی با اهداف بلند مدت و با محوریت بهبود بخشیدن و ارتقا سطح کیفی بازی در جامعه و همچنین آموزش همگانی در سال 1396 تاسیس گردیده است . در مرکز بازی توفان تمامی خدمات گیمینگ بر روی کنسول با دیدگاه احترام به جامعه گیمر ایرانی و کیفیت کیمینگ ارایه می شود .

خدمات این مرکز عبارتند از ایجاد محیطی آرام و با نشاط برای بازی های کنسول و ارایه محصولات مرتبط با بازی های ویدیوی با بهترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد . هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی مرکز بازی توفان ، ایجاد سهولت دسترسی به تمام امکانات گیمینگ در اقصی نقاط کشور عزیزمان می باشد .
تمامی فعالیت های این مرکز با مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد . همیشه احترام و ارایه برترین کیفیت خدمات سرلوحه خط مشی این مرکز می باشد و همیشه در جلب رضایت علاقمندان به بازی های ویدیویی کوشا خواهد بود . امید آنست که همیشه شاهد ارتقا فرهنگ بازی و پیشرفت شرکت های بازی ساز ایران عزیزمان در جهت پیشبرد فرهنگ غنی کشورمان در دروازه های تمدن امروزی باشیم .

هدف سازمانی

برخی فروشگاه‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما مرکز بازی توفان با ارزش‌ها پیش میرود. با ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش. این ارزش‌ها در تمام مسیر هدایتگر ما هستند، می‌خواهیم پیشرو باشیم، ویژگی ما اشتیاقی بی‌پایان برای نوآوری در عرصه خرید اینترنتی تجهیزات مخصوص بازی است. از دیگر اهداف ما برآورده نمودن تمام نیازهای مشتریان و حرکت در مسیر ایجاد مشتریان وفادار به سیستم است. شفافیت و صداقت در این مسیر با تعویض کالای خریداری شده بعد از ارسال برای مشتریان ما مشهود خواهد بود. در صورت نارضایتی شما از کالای خریداری شده، بدون اما و اگر اقدام به تعویض کالای شما خواهیم نمود. ما به دنبال ایجاد مشتریان دایمی برای خود هستیم، پس رضایتمندی شما از مرکز بازی توفان مهمترین اولویت ماست. ما به تعهدات خود در قبال مشتریان وفاداریم و آن را پاس میداریم. ما به شعار «حق با مشتریست» جامه‌ی عمل می‌پوشانیم.